▪ Kosmetické ošetření pleti
▪ Galvanická žehlička
▪ Líčení
▪ Depilace a brazilská depilace
▪ Parafínový zábal
▪ Prodlužování řas
▪ Body Wraps
▪ Brow Henna
▪ Lash lifting a Lash botox

Objevili jste na své pleti první vrásky, skvrny, nesjednocenou barvu?
Je vaše pleť unavená a mdlá? Zapomeňte na používání make-upu a vyzkoušejte
galvanickou žehličku!

Její předností je, že díky svým regeneračním účinkům omlazuje pleť, vyhladí vrásky, sjednotí barvu vaší pleti, zmírní otoky a váčky a je velmi účinná v boji s celulitidou. Rozdíl poznáte brzy nejen vy, ale i vaše okolí!
Galvanickou žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Lze ji použít i na dvouleté dítě. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, a jak je již zmíněno, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak “pleť dýchá” a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky. Toto ošetření je zcela bezbolestné.

Co je galvanická žehlička a jak funguje?

Na pleti se odráží zdravotní problémy, starosti, stres, ale i negativní vlivy životního prostředí. Ucpané póry a nečistoty na pleti nedovolují pleti „dýchat“.
Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak můžete svoji pleť udržet ve formě, aniž by jste museli podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky. Součástí ošetření je aplikace speciálních přípravků, které pomáhají vyčistit pleť a zároveň ji vyživují pomocí pozitivně působících látek. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě. Uklidní a zkvalitní pleť.
Galvanická žehlička GALVANIC SPA II od firmy NU SKIN pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž dochází v první fázi k hloubkovému vyčištění pleti- detoxikaci a v druhé fázi jí dodají hydrataci a zvýší její tonus, dochází k hloubkovému zapravení gelů a kosmetiky do podkoží, čímž dochází k mnoho násobnému vstřebání účinných látek kosmetických přípravků. Pravidelné ošetření galvanickou žehličkou výsledky násobí!

Jak často se má galvanická žehlička používat?

Zpočátku se doporučuje používat galvanickou žehličku 2x týdně. Poté stačí pravidelně pečovat o pokožku jednou za 3-4 týdny.

Účinky ošetření galvanickou žehličkou

 • zpevňuje kontury obličeje a celkově přispívá k omlazení a regeneraci obličeje, krku a dekoltu
 • zmírňuje kruhy pod očima
 • hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkám
 • aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti
 • aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje, zeštíhluje ho
 • je velmi účinná v boji s celulitidou
 • výrazně redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy i drobné vrásky
 • zpevňuje svaly obličeji, krku a dekoltu
 • rychlé zhojení problémů, např. po akné a zánětlivých pupíncíchKontraindikace užití:

 • v těhotenství
 • epilepsie
 • srdeční stimulátor
 • na poraněnou pokožku

Galvanickou žehličku lze použít s jejími různými nástavci nejen na obličej, krk a dekolt,
ale také na vlasovou část hlavy a na tělo. Kde zmírňuje projevy celulitidy a ochablé pokožky.