▪ Kosmetické ošetření pleti ▪ Galvanická žehlička ▪ Ultarzvukový peeling ▪ Chemický peeling ▪ Líčení ▪ Depilace
▪ Parafínový zábal ▪ P-SHINE ▪ Prodlužování řas ▪ Focení ▪Body Wraps

 
 
Líčení a kvalitní make-up je pro ženu důležitý. Každá žena chce být krásná a vypadat každý den skvěle. Ale jak na to? Kde začít? Jak změnit to či ono a na koho se obrátit? Pro vás – které rády zkoušíte nové trendy nebo chcete zkusit jen malou či naopak velkou proměnu – jsem tu.

Líčení pro denní použití
Denní líčení se provádí za denního světla, je decentní, jemné a mělo by korespondovat s typem člověka. Líčení by mělo ladit s doplňky a oblečením.
Hlavní zásadou pro správné líčení je naučit se správně pozorovat hru světla a stínu. Zvláště u korektivního líčení je tuto zásadu důležité dodržovat, aby se výsledek neminul účinkem. Tam kde mají rysy lidské tváře sklon se propadat, používáme světlé tóny. Tam, kde vystupují, používáme naopak tmavších odstínů.

Večerní a plesové líčení
Ve své podstatě se od denního líčení liší pouze tím, že je podstatně výraznější. Používají se výraznější odstíny, oči se zvýrazňují lepením řas a líčení se doplňuje např. různými třpytkami. Ale i večerní líčení by si mělo zachovat přirozený vzhled. Líčí se při umělém osvětlení, jelikož světlo odebírá na hloubce barevnosti. Také líčení k příležitosti fotografování je více výrazné, jelikož blesk a fotoaparát nám ubírá velké procento tónu. Je velmi důležité nezapomínat na kosmetické ošetření pleti, jelikož pak i celkové líčení působí dokonale. To znamená nejen pravidelnou každodenní domácí péči o Vaši pleť, ale i péči odbornou v našem salónu.

Svatební líčení
Svatba je jedním z nejdůležitějších a nejslavnostnějších dnů v životě ženy. Nevěsta je středem pozornosti všech a z toho důvodu by měla působit přirozeně a svěže. U svatebního líčení by se tak mělo dávat přednost lehkým make-upům bez výrazných očních stínů. Při líčení očí zdůrazňujeme stíny jen lehce, bez černých nebo tmavých linek. K jejich rozjasnění používáme barvy v odstínech meruňkové, fialové nebo růžové. Rovněž u rtů je třeba volit přirozené barvy, jako jsou jemně růžová, načervenalá, broskvová či béžová. Hlavním přínosem make-upu u svatebního líčení je rozjasnění tváře a zakrytí nedostatků pleti.

Proč přijít právě ke mě?

Vnímám líčení jako prostředek k Vaší celkové pohodě. Nalíčená žena je krásná, krásná žena je spokojená sama se sebou. Naslouchám Vašim přáním, kombinuji je s Vašimi potřebami, využívám mých zkušeností k dosažení skvělého výsledku.
Pro líčení používám profesionální dekorativní kosmetiku MAQpro a ALCINA a zkouším i jiné značky, aby váš make-up byl dokonalý a dlouhotrvající.