▪ Kosmetické ošetření pleti ▪ Galvanická žehlička ▪ Ultarzvukový peeling ▪ Chemický peeling ▪ Líčení ▪ Depilace
▪ Parafínový zábal ▪ P-SHINE ▪ Prodlužování řas ▪ Focení ▪Body Wraps

 
 
HISTORIE P-SHINE
Princip leštění nehtů P-Shine pochází z Japonska. Již v dávné minulosti se gejši pyšnily krásnými, lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup s použitím přírodních přípravků. U této metody je ale důležité nanést přípravky ve správném pořadí a správným způsobem.

Název P-Shine vznikl však až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět kosmetické produkty, mimo jiné i na úpravu nehtů P-Shine, a distribuovat je ve velkém i do zahraničí.

Na to, aby si P-Shine oblíbily i ženy v Evropě a v USA, stačila jen krátká doba. Na první pohled tato metoda připomíná bezbarvý lak. Jde však o přírodní manikúru, která podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny, zpevňuje a dokonce chrání před nepříznivými vlivy z okolí.

Přednosti P-Shine manikúry
– dlouhodobý účinek
– nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu
– větší pevnost nehtu
– větší pružnost nehtu
– nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
– prevence proti lámání a třepení nehtu

Japonská manikúra P-Shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty.
Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Manikúra P-Shine se doporučuje jako nejúčinnější metoda při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.
P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí.
Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.