▪ Kosmetické ošetření pleti
▪ Galvanická žehlička
▪ Líčení
▪ Depilace a brazilská depilace
▪ Parafínový zábal
▪ Prodlužování řas
▪ Body Wraps
▪ Brow Henna
▪ Lash lifting a Lash botox

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE

Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhavějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme… Tato zátěž se následně projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nezvhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Ale i těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči. Pokud i vy toužíte po dokanalých rukách, ideální pro vás budou parafínové zábaly na ruce.
Parafínové zábaly jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické učinky, a jsou účinné již od první aplikace.

UČINKY PARAFÍNOVÝCH ZÁBALŮ NA RUCE:

– zlepšuje prokrvení pokožky
– uvolňují svaly a klouby
– vypínají a zjemňují pokožku
– zanechávají ruce hladké a odpočinuté
– příjemně prohřívají pokožku
– vyživují a zpevňují nehty

Parafín je speciální vosk získaný z ropy. Rozpouští se při teplotě 52-55°C a umí perfektně zadržovat a předávat teplo. Mezi nejoblíbenější produkty patří parafíny na ruce od značky Starpil. Jedná se o aromatické vosky, které jsou parfémované vonnými oleji a obohacené výživnými vitamíny.
Aplikace zábalu na ruce není nijak omezena, parafínové zábaly můžete provádět tak často, jak budete chtít. Pro nejlepčí účinnost doporučuji minimálně jeden zábal měsíčně. Před parafínovým zábalem je třeba ruce dokonale očistit a vydesinfikovat. Poté se na několik sekund ponoří ruce do rozehřátého parafínu až po zápěstí, proces ponoření se opakuje 2x pro dokonalé přilnutí parafínu k pokožce. Ruce se poté zabalí do igelitového sáčku a speciálních bavlněných rukavic, aby teplo působilo déle. Po cca 20 minutách se parafín stáhne.

Cena:

  • včetně ošetření 100 Kč
  • samostatně 150 Kč