▪ Kosmetické ošetření pleti ▪ Galvanická žehlička ▪ Ultarzvukový peeling ▪ Chemický peeling ▪ Líčení ▪ Depilace
▪ Parafínový zábal ▪ P-SHINE ▪ Prodlužování řas ▪ Focení ▪Body Wraps

 
 
Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat. Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. A zároveň nevinnost, když je sklopíte…

Prodlužování řas lepením řasa na řasu
Syntetické řasy BLINK LASH jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou vyleštěná speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní.
Vlákna řas jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum BLINK LASH se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Všechny používané výrobky jsou originál.

Při aplikaci je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužení řas naprosto přirozené (řasy se i přirozeně chovají). Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovým chemikáliím. Při ošetření aplikujeme maximální počet řas, u dostatku zdravých a vhodných řas se jedná minimálně o 70 – 80 kusů na jedno oko.

Dle čeho je vybrána správná délka řas?
Přirozená délka vlastních řas je nejkratší u vnitřního a vnějšího koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Delší prodloužení přírodní řasa neunese a může to tedy potom vést k jejímu uvolnění z folikulu a vypadnutí.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?
Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené řasy BLINK LASH stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné.

Poškozuje prodloužení řas přírodní řasy?
Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků, aby byla zaručena nezávadnost.

Kolik prodloužených řas by se mělo nalepit?
Záleží na kvalitě přírodních řas a jejich počtu. Pokud má zákaznice dostatek vlastních zdravých řas, je dobré aplikovat co nejvíce, tedy
cca 70-80 řas.

Péče o řasy
– prvních 24 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a po 48 hodin kontaktu s párou
– denně řasy pročesávat kartáčkem, aby se nezacuchaly
– na oční okolí používat speciální odličovadla
– vyhnout se mnutí oka

Doba první aplikace: cca 120 minut
Doba doplnění: cca 60 minut