Vítám vás na stránkách, které vám umožní nahlédnout do mého a snad i vašeho světa krásné, zdravé a přirozené pleti. V dnešní uspěchané době si velice vážím každé klientky, která si najde čas na sebe a na odbornou péči o svou pleť.

Myslím si, že v mé nabídce služeb najdete vše co pro svou relaxaci a krásu hledáte. Od základního ošetření, přes péči o vaše řasy až po líčení.

Byla bych ráda, kdyby jste se cítila v mém salonu jako doma, protože i já se zde tak cítím. Salon je situován v přízemí rodinného domu, v dobře dostupné lokalitě, nedaleko pardubické nemocnice

Salon byl vyhodnocen již 5 rokem VIP salonem značky Alcina.

Značky se kterými pracuji jsou mou srdeční záležitostí: Alcina a Dr. Baumann

O značce ALCINA

Alcina je značka pěstící, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolff. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolff založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky.
V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolff a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých tipů pleti.
Na těchto základech vznikla v roce 1946 „ALCINA KOSMETIK“
Díky nejmodernější technologii a speciálním látkám vznikly přípravky na nejvyšší úrovni, které jsou maximálně snesitelné a mají optimální účinek. Jsou vyvíjeny s cílem udržovat, posilovat a chránit pleť a vlasy před škodlivými vlivy prostředí. Moderní, vědecké a technologické znalosti se získávají spoluprácí s renomovanými dermatology a univerzitními klinikami. Firma Alcina garantuje vysokou kvalitu a bezpečnost přípravků. Všechny přípravky se podrobují přísným kontrolám kvality a jsou samozřejmě dermatologicky testovány.